Resim siparişi

RESİMLERİMİN EVLERİNİ BULMASINA ÇOK SEVİNİYORUM.

Bir insanın her gördüğünde mutlu olduğu bir resmi yapmak bana gurur veren bir şey. Sizi mutlu edecek ancak henüz yapmadığım bir resim söz konusuysa bana sipariş edebilirsiniz.

RESİM SİPARİŞİ VERMEK ÇOK BASİT.

Eğer beğendiğiniz bir resmim var fakat boyutları sizin asmayı düşündüğünüz yere uygun değilse resim bekleyen duvarınızın karşıdan bir fotoğrafını çekip bana iletin. Çerçevelemeyi düşünüyorsanız çerçeveyi de dikkate alarak boş alanın boyutlarını da mutlaka yazın. Hatta en iyisi, tıpkı fotoğraftaki gibi, resim asmayı düşündüğünüz duvara bantla sipariş etmeyi düşündüğünüz boyuttaki alanı işaretleyin. Etrafında nefes alacağı kadar alan kalıp kalmadığını böylece daha rahat görürsünüz. Gereğinden büyük bir resim çok sıkışık görünecek, gereğinden küçük bir resim ise amaçsızca duvarda salınıyor izlenimi bırakacaktır.

Resmin boyutunu belirledikten sonra renk paletini belirleyeceğiz. Özel bir isteğiniz varsa mutlaka belirtmelisiniz. Beğendiğiniz resmin sizin mobilyalarınızın, duvarınızın renklerini de içerecek, ya da onlara uyacak tonlarında olması duvarda yerini aldığında üzerinde düşünmeye değer bir konu olduğunu göreceksiniz.

Bir resim siparişi sizin için özel ve eviniz için değerli bir yatırım, benim için de büyük bir zaman ve enerji yatırımıdır. Bütün bu nedenlerden ötürü resimlerimi en kaliteli malzemeleri kullanarak yapıyorum. Fiyatlaması da bütün bu faktörlere göre belirleniyor.

BİR RESİM SİPARİŞİNİN ANATOMİSİ ŞU ŞEKİLDEDİR:

Resmin boyutu, konusu ve renk paleti üzerine anlaştığımızda bu siparişin fiyatını ve yaklaşık olarak ne zaman teslim edebileceğimi size iletiyorum.

Onayladığınızda resmin bedelinin yarısını iletiyorsunuz ben de resminizi yapmaya başlıyorum.

Büyük bir resmi ortalama 4 haftalık bir sürede bitiriyorum ancak bu elimde ne kadar resim siparişi olduğuna göre değişen bir süre ve o nedenle ne zaman teslim edebileceğimi en başta söylüyorum.

Resminizin katman katman ilerlemiş halini de sizinle paylaşıyorum, böylece aşama aşama nasıl zenginleştiğini siz de görebiliyorsunuz.

Benim için resim bitti dediğim noktada verniklemeden önce onaylamanız için duvarınızdaki simülasyonunu (teknoloji sağolsun) iletiyorum.

Onayladığınızda ücretinin diğer yarısını iletiyorsunuz, ben de vernikleyip, kuruduğu zaman size gönderiyorum.

Bir yandan da sergi hazırlığı yaptığımdan sınırlı sayıda sipariş alabiliyorum. Tarzım dışında bir resim yapmamı talep ederek ya da fiyatlaması konusunda pazarlık yaparak beni yormadığınız için teşekkür ederim.

Benim bir resmimi duvarınızda görmek istiyor ancak nasıl bir şey sipariş edeceğinize karar veremiyorsanız eposta listeme kayıt olarak son yaptığım resimleri ilk görenler arasına girmenizi ve sipariş vermek yerine portolyoma eklediğim resimlerden seçmenizi öneririm.

RESİM SİPARİŞİ VERMEYE HAZIR OLDUĞUNUZDA BU FORMU DOLDURUN VE EĞLENCE BAŞLASIN!

[contact-form-7 404 "Bulunamadı"]

E posta listeme abone misin? Yeniliklerden ilk sen haberdar ol