Sanat Adına Ne Yapacağımı Nasıl Yapacağımı Bilmiyordum, Taa ki…

Sanat Adına Ne Yapacağımı Nasıl Yapacağımı Bilmiyordum, Taa ki…

Sanat Adına Ne Yapacağımı Nasıl Yapacağımı Bilmiyordum, Taa ki…

hayatımı değiştiren bu eğitime kadar.

Bugün sizi genç bir ebru sanatçısı ile tanıştıracağım: Esra.

Esra, 2019 yaz döneminde Nasıl Sanatçı Olunur Eğitimine katıldı. Eğitime başladığı zamana kadar herhangi bir sanat dalı ile ciddi olarak uğraşmıyordu. Dikiş dikmeyi seviyordu, amigurumi oyuncak yapmayı denemişti. Güzel birşeyler yaratmanın çok keyifli olduğunu biliyor ancak nereden başlayacağını, nasıl yapacağını bilmiyordu. Bilmediği için de yaratma, güzel şeyler arzusu içinde büyüyüp duruyor, “birşeyler eksik duygusu”nu hissediyordu.

Bu durum size de tanıdık geliyor mu? Hikayenin sonunu söylemeyeyim, bu eğitimle hayatında nelerin değiştirdiğini kendi ağzından dinleyin:

Eğitime katılan ve uygulayan herkeste olduğu gibi Esra da kendisine uygun bir sanat dalı belirleyip sistemli bir şekilde öğrenmeye başladı. ReBrain yöntemi ile birçoğumuzda olan “nasıl yaparım?” “ben yapamam ki” ve “yapsam ne olacak ki” kaygılarını sildikten sonra daha önce ulaşılmaz bir hayal olarak gördüğü şeyi, adım adım ilerleyerek kendisinin inşa edeceğini anlamış durumda.

Esra’nın yaptığı bir diğer güzel şey de, ReBrain in bu kadar etkili olduğunu gördükten sonra bu yöntemi hayatının bütününe uygulamak için pro servis alması oldu. 3 aylık online eğitimi sürerken 1 ayda tamamladığı proservis paketi ile hayatında zorlandığı her konuda fabrika ayarlarına dönmüş oldu. Bu yöntemin etkisiyle, çok kısa sürede hissettiği rahatlık, kendinden eminlik, mutluluk ve heyecan hali kalıcı olacak, hayatının geri kalanı çok başka bir kafa ile çok güzel şeyler yaparak geçecek.

Ben onun hedeflediği herşeyi güle oynaya başaracağını biliyorum. Bu hem sanatla ilgili hem işiyle ilgili hem de hayatıyla ilgili tüm alanlarda böyle olacak. Bu eğitimi oluştururken ve promaster olmaya karar verirken tam da böyle genç, pırıl pırıl insanların hayatını değiştirmeyi arzulamıştım. Hayatına sanatı kalıcı olarak eklemeye hazır insanların beni bulup bu dönüşümü yaşaması ne kadar güzel bir yolda olduğumu bilmemi sağlıyor.

Sen de benzer bir dönüşümü yaşamak istiyorsan Nasıl Sanatçı Olunur Eğitimi hakkındaki bilgiye buradan ulaşabilirsin. Yeni dönem 7 şubat 2020 de başlıyor. 3 ay sonra yani 2020 Mayısında ne istediğini bilen, hayatında sanata kalıcı bir yer ayırmış, özgüvenli bir sanatçıya dönüşmek için aramıza katıl!